--> 5 przydatnych akcesoriów basenowych – Hydropool

5 przydatnych akcesoriów basenowych – dzięki nim Twoja kąpiel na pewno się uda!

akcesoria do jacuzzi

Kiedy wybierasz się popływać czy zrelaksować w wannie z hydromasażem, na pewno zabierasz ze sobą ręcznik, szlafrok i klapki. Co jeszcze może Ci się  przydać? Poznaj kilka praktycznych dodatków i gadżetów, w tym przeznaczonych dla fanów najnowszych technologii. Możesz doposażyć w nie swój model urządzenia.

Pełne korzystanie z możliwości basenu wymaga dobrania odpowiednich akcesoriów: nie tylko środków do uzdatniania i dezynfekcji wody, ale również gadżetów oraz dodatków. Umilą Ci one domowe SPA i pomogą w użytkowaniu urządzeń czy też przy treningach wyczynowych. Poznaj 5 opcjonalnych i funkcjonalnych dodatków do basenów Hydropool, stworzonych z myślą o Twoim komforcie.

Akcesoria do jacuzzi dla fanów techniki i muzyki

Minibasen SPA H-670 z filtrowaniem wody self-cleaning posiada w ofercie kilka opcji dodatkowych, w tym np. aplikację mobilną “I command System”. Korzystając ze swojego telefonu, możesz ustawić oczyszczanie wody na określoną godzinę i zaplanować w ten sposób kąpiel z wyprzedzeniem. W ten sposób, jesteś w stanie zdalnie kontrolować pracę swojego urządzenia, a także dostosowywać funkcję filtracji czy ustawić temperaturę wody.

Wśród akcesoriów do jacuzzi Self-Cleaning znajdzie się też coś dla melomanów. Docenią oni szczególnie system dźwiękowy HydroSurround. Dzięki niemu urządzisz szaloną imprezę jak w Wilku z Wall Street lub, chcąc odpocząć w samotności, “odpłyniesz” przy niskich, ambientowych tonach. Muzyka lub puszczony podcast uprzyjemni Ci też gimnastykę lub trening pływacki. Jakie inne  gadżety sportowe powinieneś poznać?

Fitnessowe akcesoria do basenu ogrodowego

Decydując się na urządzenie przeznaczone do ogrodu, np. basen Swim SPA AX17 z przeciwprądem, możesz uzupełnić je o dłuższy uchwyt do ćwiczeń ze stali nierdzewnej (o długości 122 cm) lub zestaw do wiosłowania Aqua-Rowing Kit.

Pierwszy dodatek posłuży Ci jako poręcz stabilizująca, której możesz przytrzymać się przy rozciąganiu na rozgrzewkę lub zakończenie treningu. Można ją też zamontować przy ścianie – chwycą się jej dzieci i osoby, które dopiero uczą się pływać.

Może być ona również pomocą podczas ćwiczeń. Chwyć mocno poręcz od tyłu i połóż się na wodzie, wykonując “rowerek”. Na naszym blogu znajdziesz też inne ćwiczenia na basenie – oderwij się od grawitacji!

Zestaw wioślarski Aqua-Rowing Kit zawiera wiosła ze stali nierdzewnej i taśmy oporowe, które pozwolą Ci na wykonywanie pełnego zakresu ruchu. Dzięki temu, wykorzystując opór ciała w wodzie, rozciągliwą taśmę i sprzęt do wiosłowania, wytrenujesz górne części ciała – w tym barki, ramiona i mięśnie brzucha.

Pływasz wyczynowo i chcesz poprawić swoje wyniki? Przy zakupie akcesoriów do basenu ogrodowego, koniecznie zwróć uwagę na okulary treningowe Form Swim Goggle. Będą one cyfrowym odpowiednikiem trenera. Śledzą one Twoje wyniki, postępy oraz mierzą parametry organizmu, w tym średnią szybkość, odległość czy tętno. Gadżet działa, korzystając ze sztucznej inteligencji.

To jedyne gogle na świecie, które posiadają wbudowany w szkła okularów ekran. Dodatkowo są one połączone z aplikacją mobilną, która pomaga uporządkować dane o Twoich treningach i przeanalizować postępy. W aplikacji sprawdzisz też, ile kalorii spaliłeś. Okularki otrzymasz w zestawie z basenami Aquatrainer oraz Aquasport z kategorii Swim SPA.

Akcesoria basenowe, które zwiększą Twój komfort

Poszukujesz akcesoriów do jacuzzi czy też dodatków o charakterze sportowym, do pomocy przy treningu? Chętnie pomożemy w ich doborze i przedstawimy dostępne możliwości – akcesoria basenowe mogą się różnić w zależności od konkretnego typu i modelu urządzenia. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zapytaj o interesującą Cię opcję. Zapraszamy!