Strefa Architekta

Jesteś architektem, projektantem wnętrz lub ogrodów? Szukamy właśnie Ciebie! Zobacz, dlaczego warto współpracować z Meadow Group!

Warto z nami współpracować!

Jako firma Meadow Group oferujemy baseny i jacuzzi kanadyjskiej marki Hydropool – wyróżniające się technologią Self-Cleaning – jedyne samooczyszczające się urządzenia na świecie. Wysoka energooszczędność oraz unikatowe funkcje dodatkowe naszych urządzeń (takie, jak choćby programy Wellness) sprawiły, że docenili je użytkownicy z kilkudziesięciu krajów na całym świecie.

Umieszczając je w Twoich projektach, masz pewność, że oferujesz swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania, wyróżniającą się jakość, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz luksusowy design.

Dlaczego warto współpracować z Meadow Group?

Minibaseny SPA oraz baseny Swim SPA Hydropool zaprojektowane zostały z myślą o różnego typu budynkach – zarówno domach jednorodzinnych, jak i budynkach usługowych, takich jak hotele, resorty SPA czy kluby fitness.

Szeroki wybór naszych urządzeń wodnych oraz ich nowoczesny design i wysoka funkcjonalność sprawiają, że z pewnością staną się one idealnym uzupełnieniem Twoich projektów wnętrzarskich. Urządzenia Hydropool sprawdzą się w większości stylów architektonicznych – od skandynawskiego, aż po nowoczesny minimalizm czy styl industrialny.

Jakie są korzyści dla architektów polecających nasze urządzenia swoim klientom?

Współpraca z nami to konkretne korzyści finansowe oraz wsparcie ekspertów, dzięki któremu podniesiesz jakość Twoich projektów!

●      Promocja Twojej działalności w Social Media

Zdobądź nowych klientów dzięki promocji w naszych mediach społecznościowych! Zadbamy o to, aby informacje o najwyższej jakości Twoich usług w atrakcyjny sposób docierały do Twojej grupy docelowej!

●      Satysfakcjonująca prowizja

Współpraca z nami jest opłacalna i niesie wiele korzyści dla obu stron. Każde urządzenie zamontowane u Twojego klienta oznacza atrakcyjną prowizję dla Ciebie.

●      Możliwość zorganizowania spotkania z klientem w naszym showroomie w Warszawie

Zaproś klienta do naszego luksusowego showroomu w Warszawie, aby podnieść prestiż Twojego spotkania biznesowego oraz pokazać mu „na żywo” doskonałą jakość i design produktów, na jakie się decyduje!

●      Umowa zabezpieczająca interesy stron

Wszystkie szczegóły współpracy zawarte są w jasny sposób w umowie, którą podpisujemy. Dzięki temu możesz czuć się pewnie i bezpiecznie na każdym etapie swoich działań.

●      Wsparcie i doradztwo naszych ekspertów

W każdej chwili możesz liczyć na nasze wsparcie! Eksperci Meadow Group oferują Ci profesjonalne doradztwo techniczne i merytoryczne zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

●      Pewność, że polecasz klientom sprawdzone produkty najwyższej jakości

Wykorzystując nasze urządzenia w swoich projektach i polecając je klientom, budujesz zaufanie i jakość Twojej marki osobistej – gdyż masz pewność, że oferujesz innym najnowocześniejsze rozwiązania, jakie są obecnie dostępne na rynku. Dzięki temu masz szansę zyskać zadowolonych klientów, którzy polecą Cię innym!

Jak rozpocząć współpracę?

Jesteś zainteresowany współpracą? Po prostu daj nam o tym znać! Skontaktuj się z nami:

W odpowiedzi przedstawimy Ci szczegóły współpracy, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz przygotujemy dla Ciebie umowę!

Bonus – dodatkowe materiały w Strefie Architekta!

Uzyskaj od zaraz dostęp do Strefy Architekta! Specjalnie dla współpracujących z nami osób przygotowaliśmy niezbędne materiały informacyjne, a także próbki materiałowe. Dzięki nim poznasz naszą jakość i dowiesz się więcej o produktach i technologii marki Hydropool.

Wierzymy, że wspólnie możemy wypracować unikatowe rozwiązania, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

Zostaw swój adres mailowy i otwórz Strefę Architekta!

Strefa architekta

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Jesteś architektem? Ta podstrona jest przeznaczona dla Ciebie. Podaj swój adres e-mail aby uzyskać dostęp.