Dziewczyna na desce w basenie

Stwórz własną, bezpieczną strefę SPA z naszymi domowymi jacuzzi!

Ceny jacuzzi zaczynają się od 36 000 zł! Bieżnie pływackie w cenie już od 114 000 zł

Zapytaj o Minibasen Spa lub Basen Swim SPA już teraz!

  Poproś o kontakt:

  Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Pole obowiązkowe

   Pobierz katalog:

   Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Pole obowiązkowe

   Na pewno od dawna marzysz o własnym Domowym SPA. Kiedy świat zwalnia pomyśl o sobie i swojej rodzinie. To niepowtarzalny czas na aktywny wypoczynek i zadbanie o swoje ciało. Nie zwlekaj z realizacją marzeń!

   Złóż zamówienie na spersonalizowane jacuzzi lub basen z przeciwprądem już dziś, by cieszyć się bezpieczną, prywatną sferą SPA we własnym domu lub ogrodzie. Nie chcesz czekać? Zapytaj o modele dostępne na ten moment!

   Co wyróżnia ofertę Hydropool?

   Nasze urządzenia jako jedyne na świecie wykorzystują technologię oczyszczania wody self-cleaning, działającą w pełni samoobsługowo. Dzięki zaadaptowaniu osiągnięć i technologii NASA nasze produkty to najbardziej energooszczędne urządzenia SPA na rynku.

   To jeszcze nie wszystko! Najwyższej klasy fizjoterapeuci zaprojektowali unikatowe programy Wellness, które pozwalają zwiększyć komfort użytkowania do maksimum.

   Zobacz więcej naszych realizacji!

   Hydropool to marka z 40-letnim doświadczeniem, to lider w branży SPA, a produkty tej marki zostały docenione w ponad 60 krajach na całym świecie!

   „Jako jedyny i wyłączny dystrybutor tych produktów w Polsce, jesteśmy bardzo dumni z tak silnej pozycji na rynku oraz z bycia częścią Jacuzzi Group® ” Magdalena Pietruszkiewicz, Prezes firmy Meadow Group

   Wybierz jedną z bieżni pływackich

   Dlaczego urządzenia Hydropool?

   Dzięki wyjątkowym urządzeniom i rozwiązaniom z oferty Hydropool można stworzyć swoją własną wymarzoną całoroczną strefę relaksu w domu lub w ogrodzie. Minibaseny SPA – jacuzzi to urządzenia dla osób ceniących relaks i odpoczynek w wodzie – można w nich między innymi korzystać z funkcji hydromasażu i systemu aromaterapii. Z kolei baseny z przeciwprądem wody łączą w sobie zalety jacuzzi i basenu do pływania, a przy tym stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku w wodzie. Można w nich między innymi pływać, biegać czy ćwiczyć aqua aerobik, dzięki programom treningowym Aquatic Cross Training, a dzięki specjalnemu zestawowi dodatkowemu nawet trenować wioślarstwo. Są doskonałym rozwiązaniem dla całej rodziny!

   Wybierz jeden z minibasenów SPA

   Chcąc zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo zapraszamy na prywatny pokaz naszych urządzeń w Showroomie SPA w dogodnym dla Ciebie terminie.

   Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb.