Kobieta pływająca w basenie

Stwórz własną, bezpieczną, domową strefę SPA

Ceny jacuzzi zaczynają się od 30 000 zł! Bieżnie pływackie w cenie już od 110 000 zł

Zapytaj o Minibasen Spa lub Basen Swim SPA już teraz!

Poproś o kontakt:

Promocja trwa do końca listopada 2020 r. i nie łączy się z innymi promocjami. Pole obowiązkowe

Pobierz katalogi:

Promocja trwa do końca listopada 2020 r. i nie łączy się z innymi promocjami. Pole obowiązkowe

Na pewno od dawna marzysz o własnym Domowym SPA. Kiedy świat zwalnia pomyśl o sobie i swojej rodzinie. To niepowtarzalny czas na aktywny wypoczynek i zadbanie o swoje ciało.

 

Nie zwlekaj z realizacją marzeń! Złóż zamówienie na spersonalizowane jacuzzi lub basen z przeciwprądem już dziś, by cieszyć się bezpieczną, prywatną sferą SPA we własnym domu lub ogrodzie.

Nie chcesz czekać? Zapytaj o modele dostępne na ten moment!

Co wyróżnia ofertę Hydropool?

Nasze urządzenia jako jedyne na świecie wykorzystują technologię oczyszczania wody self-cleaning, działającą w pełni samoobsługowo. Dzięki zaadaptowaniu osiągnięć i technologii NASA nasze produkty to najbardziej energooszczędne urządzenia SPA na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Najwyższej klasy fizjoterapeuci zaprojektowali unikatowe programy Wellness, które pozwalają zwiększyć komfort użytkowania do maksimum.

Hydropool to marka z 40-letnim doświadczeniem, w czasie którego staliśmy się liderem w branży SPA, a nasze produkty zostały docenione w ponad 60 krajach. 

Jesteśmy dumni z naszej silnej pozycji na świecie, świetnej reputacji oraz bycia częścią Jacuzzi Group® 

Chcąc zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo zapraszamy na prywatny pokaz naszych urządzeń w Showroomie SPA w dogodnym dla Ciebie terminie.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb.