Swim SPA baseny z przeciwprądem wody

Wyposażenie własnego domu powinno być praktyczne, a zarazem dawać wygodę i przyjemność użytkowania. Jeśli posiadasz ogród lub domową siłownię, doskonałym uzupełnieniem będzie dla nich basen z przeciwprądem. Jakie są jego atuty i dlaczego warto go zainstalować?  

 Baseny z prądami to urządzenia, które pozwalają na relaks, a jednocześnie, przy odpowiednich ustawieniach, na ćwiczenia i pływanie. Nie musisz już nigdzie wyjeżdżać, by poczuć terapeutyczne działanie wody na własnej skórze. Basen treningowy z przeciwprądem zastąpi Ci w domu termalne źródła.  

Produkty z tej kategorii zaczynają się od 100.000 zł brutto

 • 19EX – przestrzeń do pływania + 2 miejsca

  Basen Swim SPA AquaTrainer EX19 – kompaktowy i wielofunkcyjny. Nie musisz już wyjeżdżać do gorących źródeł, aby wypocząć - możesz je mieć we własnym domu. Wyczynowy basen Swim SPA EX19 z przeciwprądem i czterema siedziskami do masażu zadowoli szczególnie tych, którzy cenią sobie szeroki wybór wodnych aktywności.
 • 16EX – przestrzeń do pływania + 2 miejsca

  Oferta promocyjna

  Model wyposażony jest w siedziska do hydromasażu, zapewniające relaks po ciężkim dniu oraz dysze wodne, które znakomicie sprawdzą się podczas Twojego porannego treningu. Siedziska zostały wyposażone w ergonomicznie zaprojektowaną konfiguracje dysz.
 • DTFX19 – przestrzeń do pływania + 5 miejsc

  Basen SPA AquaSport DTFX19 – dwa urządzenia w jednym. Nie musisz już wybierać między dwoma różnymi urządzeniami: basen SPA AquaSport DTFX19 z powodzeniem łączy funkcję basenu rekreacyjnego i wanny SPA. Możesz w nim zarówno ćwiczyć, jak i leniwie odpoczywać, z czterema bliskimi osobami.

 • FX17 – przestrzeń do pływania + 2 miejsca

  Basen Swim SPA FX 17 – największa przestrzeń treningowa. Potrzebujesz basenu o jakości godnej profesjonalnych pływaków? Zwróć uwagę na wyczynowy basen Swim SPA FX17 Hydropool z przeciwprądem.
 • FX16 – przestrzeń do pływania + 3 miejsca

  Basen SPA AquaTrainer FX16 – doskonały dla sportowców Sport to zdrowie! Trenuj pływanie w wyczynowym basenie SPA AquaTrainer FX16 z trzema wygodnymi leżankami i 23 dyszami masującymi.
 • FX14 – przestrzeń do pływania + 2 miejsca

  Basen SPA AquaTrainer FX14 – zaproszenie na trening Ćwiczenia z wykorzystaniem oporu wody może wykonywać każdy. Są one skutecznym sposobem na szybkie wymodelowanie sylwetki. Wybierz wyczynowy basen SPA AquaTrainer FX14 i trenuj do oporu!
 • FX12 – przestrzeń do pływania + 2 miejsca

  Basen AquaSport FX12 – idealne miejsce na trening. Poszukujesz niewielkiego basenu z hydromasażem, który umożliwi Ci również pływanie i ćwiczenia? Basen AquaSport FX12 z dwoma siedziskami będzie świetnym wyborem.

 • AquaPlay FFP (family fun pool) – przestrzeń do pływania + 9 miejsc

  Oferta promocyjna

  Basen Swim SPA FFP Aquaplay – baw się i ćwicz. Szukasz kompaktowego basenu, który łączy opcję pływania i hydromasażu? Doskonałym modelem będzie basen Swim SPA FFP Aquaplay z przeciwprądem, dziewięcioma miejscami i przestrzenią treningową.
 • Aquaplay 12FX – przestrzeń do pływania + 3 miejsca

  Nowość

  Basen SPA AquaPlay 12FX – domowa strefa relaksu. Nie musisz wyjeżdżać do ośrodka SPA, by odpocząć. AquaPlay 12FX to rekreacyjny model, który łączy potrzeby wypoczywających aktywnie oraz tych, którzy cenią sobie bardziej leniwe formy relaksu.