Swim SPA baseny z przeciwprądem wody

 • zwijana pokrywa basenu

  Co to jest basen z przeciwprądem wody?

  Poznaj innowacyjne baseny z przeciwprądem wody. Trenuj sporty wodne, relaksuj się i baw bez konieczności wychodzenia z domu.

 • Jakie możliwości daje Ci Swim SPA?

  Odkryj jakie możliwości daje Ci posiadanie basenu z przeciwprądem. To trening i relaks w jednym przez 365 dni w roku!

 • ćwiczenia na basenie w ciąży

  Spersonalizuj domową bieżnię pływacką

  Zobacz jakie opcje dodatkowe basenów z przeciwprądem wody oferujemy i wybierz najlepsze dla siebie!

Wyposażenie własnego domu powinno być praktyczne, a zarazem dawać wygodę i przyjemność użytkowania. Jeśli posiadasz ogród lub domową siłownię, doskonałym uzupełnieniem będzie dla nich basen z przeciwprądem. Jakie są jego atuty i dlaczego warto go zainstalować?  

Produkty z tej kategorii zaczynają się od 125.000 zł brutto

 • 19EX – przestrzeń do pływania + 2 miejsca

  Basen Swim SPA AquaTrainer EX19 – kompaktowy i wielofunkcyjny. Nie musisz już wyjeżdżać do gorących źródeł, aby wypocząć - możesz je mieć we własnym domu. Wyczynowy basen Swim SPA EX19 z przeciwprądem i czterema siedziskami do masażu zadowoli szczególnie tych, którzy cenią sobie szeroki wybór wodnych aktywności.
 • 16EX – przestrzeń do pływania + 2 miejsca

  Model wyposażony jest w siedziska do hydromasażu, zapewniające relaks po ciężkim dniu oraz dysze wodne, które znakomicie sprawdzą się podczas Twojego porannego treningu. Siedziska zostały wyposażone w ergonomicznie zaprojektowaną konfiguracje dysz.
 • DTAX19 – przestrzeń do pływania + 5 miejsc

  Basen SPA AquaSport DTFX19 – dwa urządzenia w jednym. Nie musisz już wybierać między dwoma różnymi urządzeniami: basen SPA AquaSport DTFX19 z powodzeniem łączy funkcję basenu rekreacyjnego i wanny SPA. Możesz w nim zarówno ćwiczyć, jak i leniwie odpoczywać, z czterema bliskimi osobami.
 • 17AX – przestrzeń do pływania + 4 miejsca

  Basen Swim SPA 17AX – największa przestrzeń treningowa. Potrzebujesz basenu o jakości godnej profesjonalnych pływaków? Zwróć uwagę na wyczynowy basen Swim SPA 17AX Hydropool z przeciwprądem.
 • 14AX – przestrzeń do pływania + 4 miejsca

  Basen Swim SPA 14AX – zaproszenie na trening Ćwiczenia z wykorzystaniem oporu wody może wykonywać każdy. Są one skutecznym sposobem na szybkie wymodelowanie sylwetki. Wybierz wyczynowy basen SPA AquaTrainer 14AX i trenuj do oporu!
 • AquaPlay 13FFP (family fun pool) – przestrzeń do pływania + 9 miejsc

  Basen Swim SPA FFP Aquaplay – baw się i ćwicz. Szukasz kompaktowego basenu, który łączy opcję pływania i hydromasażu? Doskonałym modelem będzie basen Swim SPA 12FFP Aquaplay z przeciwprądem, dziewięcioma miejscami i przestrzenią treningową.