--> Powłoka termalna HydroWise - Hydropool

Powłoka termalna HydroWise – wyjątkowa technologia termoizolacyjna stosowana przez NASA

Basen i jacuzzi kojarzy Ci się wyłącznie z latem? Poznaj zalety całorocznych urządzeń  wodnych, dostosowanych do warunków atmosferycznych kanadyjskich zim. Wszystko to dzięki najnowocześniejszej technologii termoizolacyjnej zastosowanej w basenach Hydropool. Dzięki powłoce HydroWise możesz cieszyć się kąpielą w ciepłym basenie nawet w środku zimy – i to przy zachowaniu najwyższej wydajności energetycznej.

Unikatowa powłoka termalna oparta na technologii HydroWise wykorzystywana jest także przez NASA do… ochrony astronautów przed temperaturą –273 stopni w przestrzeni kosmicznej. Najwyższej jakości termoizolacja basenu sprawia, że kąpiel w warunkach zimowych nie stanowi żadnego problemu!

Poznaj kosmiczną wydajność energetyczną rozwiązań HydroWise

Ekskluzywny system izolacji termicznej HydroWise firmy Hydropool zapewnia najwyższą wydajność energetyczną, a jednocześnie chroni nasze urządzenia – jacuzzi i baseny Swim SPA – przed wychłodzeniem w niesprzyjających warunkach termicznych. Oznacza to, że z naszych basenów korzystać możesz przez cały rok – nawet wtedy, gdy urządzenie znajduje się na tarasie, a na zewnątrz panuje mróz.

Wanny z hydromasażem Hydropool zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci stałą temperaturę wody (100˚F / 37˚C) przy minimalnym koszcie dziennego użytkowania. Technologia ta jest na tyle wydajna i energooszczędna, że korzysta z niej NASA do ogrzewania astronautów w rekordowo niskich temperaturach. 

Powłoka termoizolacyjna HydroWise: jak to działa?

Technologia potrójnej osłony termicznej wykorzystuje folię aluminiową do odbijania ciepła z powrotem do wanny z hydromasażem, zamiast uwalniania go na zewnątrz urządzenia. Dodatkowo czarne podłoże i rury zaprojektowane zostały z myślą o maksymalizacji absorpcji ciepła. W praktyce oznacza to, że raz wytworzone ciepło nie ma łatwej drogi, aby „uciec” z Twojego urządzenia wodnego. Dzięki temu nasze jacuzzi i baseny Swim SPA nie wychładzają się szybko, a zatrzymywanie ciepła w ich wnętrzu nie wymaga wysokich nakładów energetycznych. 

Technologia wymiany ciepła Eco Heat Exchange 

Zastosowane w naszych urządzeniach wodnych pompy Evergreen zapewniają duży przepływ przy jak najmniejszym zużyciu energii. Każda z nich generuje 1.5 KW ciepła, które następnie jest odbijane od powłoki termoizolacyjnej HydroWise i przenoszone do wnętrza basenu. Oznacza to maksymalną energooszczędność – niezależnie od klimatu czy pory roku.

Technologia HydroWise Thermal Shield sprawia, że nasze baseny Swim SPA i jacuzzi Hydropool to najbardziej energooszczędne urządzenia wodne na świecie!