--> Jedyna na świecie technologia samooczyszczania wody Self-Cleaning - Hydropool

Jedyna na świecie technologia samooczyszczania wody Self-Cleaning –  higieniczna czystość bez żadnego wysiłku!

Unikatowa, opatentowana technologia samooczyszczania Self-Cleaning to rozwiązanie, dzięki któremu Twoje urządzenie wodne pozostaje higienicznie czyste przez cały czas. Filtracja 100% wody w basenie w zaledwie 40 minut? Utrzymanie czystego basenu jeszcze nigdy nie było tak proste!

Baseny Swim SPAto jedyne samoczyszczące urządzenia wodne na  świecie! Wysoko zaawansowana technologia oczyszczania wody Self-Cleaning pozwala na przefiltrowanie 100% wody w imponującym czasie ok. 40 minut. Dzięki temu woda w Twoim urządzeniu jest zawsze krystalicznie czysta, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze, które normalnie musiałbyś przeznaczyć na czyszczenie i konserwację basenu.

System  Self-Cleaning  – najłatwiejsze w utrzymaniu urządzenia na rynku

Czy wiesz, że w jacuzzi system oczyszczania Self-Cleaning filtruje 100% wody jedynie w 15 minut, a w basenie Swim SPA – w 40? To imponujące tempo pozwala przefiltrować całą wodę czterokrotnie w ciągu godziny w jacuzzi oraz trzykrotnie w ciągu dwóch godzin w basenie. Korzystanie z urządzenia wodnego z systemem samooczyszczania to gwarancja tzw. Bezpiecznej Wody, a zarazem najniższe możliwe koszty eksploatacji i utrzymania w czystości urządzenia. 

Jak działa system Self-Cleaning?

Nasze urządzenia wodne wyposażone w technologię Self-Cleaning posiadają opatentowany system ciśnieniowej filtracji wody wraz z oczyszczaniem dna i oddzielną komorą filtra.

W praktyce oznacza to, iż wszystkie zanieczyszczenia gromadzące się na powierzchni wody (pyłki, liście, włosy, owady itp.) zasysane są pod ciśnieniem przez skimmer, a następnie odprowadzane do wewnętrznej komory filtra. System filtracji wody został dodatkowo wyposażony w tzw. dolny odkurzacz, którego zadaniem jest skuteczne oczyszczanie wody z zanieczyszczeń, które opadają na dno basenu i tam się kumulują (np. drobiny piasku, martwy naskórek itp.)

 Jednoczesne zastosowanie najnowszych technologii dezynfekcji – ozonowanie wody i poddawanie jej działaniom promieni UV – to gwarancja bardzo wysokiej skuteczności i higienicznej czystości (system samooczyszczania zabija do 99% bakterii!). Jednocześnie technologia Self-Cleaning pozwala znacznie zaoszczędzić, dzięki zmniejszeniu ilości stosowanych środków do uzdatniania wody.  

System Self-Cleaning: jedyna taka technologia

System Self-Cleaning to technologia, z której jesteśmy naprawdę dumni. Znajdziesz ją wyłącznie w jacuzzi i basenach marki Hydropool. Co ją wyróżnia? 

➢  Zoptymalizoana powierzchnia filtracji

Odpowiednio zaprojektowane siedziska i strategicznie umiejscowione dysze zapewniają stały przepływ wody, wypychając osady i zanieczyszczenia do szeroko przepływowego skimmera (oczyszczacza powierzchniowego). Dzięki temu nawet w zakamarkach urządzenia nie gromadzą się pyłki czy brud.

➢  Dokładne czyszczenie całej przestrzeni urządzenia

System samooczyszczania usuwa unoszące się w wodzie zanieczyszczenia, a także – dzięki dokładnej filtracji – zapobiega zatykaniu się pompy i urządzeń grzewczych przez większe, skumulowane osady.

➢  Odkurzacz wodny HydroClean, czyszczący całe dno

Dzięki wbudowanemu odkurzaczowi HydroClean nie ma potrzeby korzystania z dodatkowego urządzenia do odkurzania. Odkurzacz wodny sprawnie usuwa najcięższe zanieczyszczenia gromadzące się przy dnie (piasek, brud). Dodatkowo wspomaga efektywne rozprowadzanie produktów uzdatniających wodę.

➢  Oczyszczanie 100% wody nawet w 15 min!

15 minut dla jacuzzi, 40 minut dla basenu Swim SPA – to imponujące, w jak krótkim czasie system Self-Cleaning jest w stanie przefiltrować 100% wody w urządzeniu. Filtrowanie nie zaburza korzystania z urządzenia i nie powoduje unoszenia się nad nim nieprzyjemnego, chemicznego zapachu.

➢  Łatwość i wygoda obsługi

System ozonowania EZ Watercare znacząco obniża zużycie środków chemicznych, a ich automatyczny dozownik sprawia, że czyszczenie basenu jest właściwie bezobsługowe!

➢  Intuicyjne wskaźniki informujące o gotowości do pracy

Wskaźnik Worry-Free oraz wskaźnik pokazujący działanie systemów Self-Clean i Eco Heat Exchange to wygoda, bezpieczeństwo i ochrona dla całej rodziny!