--> Jak wziąć basen lub jacuzzi w leasing? - Hydropool

Jak wziąć basen lub jacuzzi w leasing?

Prowadzisz własne SPA, hotel lub inny ośrodek wypoczynkowy? Na pewno wiesz, jak ważne jest odpowiednie, wysokiej klasy wyposażenie. Zamiast kupować sprzęt, wynajmij go. Przekonaj się, że to korzystne rozwiązanie i weź jacuzzi lub basen w leasing.

Leasing to umowa cywilnoprawna (najczęściej B2B, rzadziej między firmą a osobą fizyczną), która za miesięczną opłatą pozwala leasingobiorcy korzystać tymczasowo z “wynajmowanego” w ten sposób przez leasingodawcę sprzętu (np. samochodu czy właśnie jacuzzi). Od zakupu różni się on tym, że podczas trwania umowy nie przechodzi na własność leasingobiorcy. Po zakończeniu jej trwania można go jednak wykupić – i często okazuje się, że ostateczna cena (raty za leasing i kwota wykupu) jest nieco niższa lub równa cenie urządzenia zakupionego tradycyjnie: za gotówkę lub w systemie ratalnym.

Dlaczego warto wziąć jacuzzi lub basen w leasing?

Rozwiązanie to ma sporo zalet, szczególnie z perspektywy przedsiębiorcy, który nie chce angażować swojego kapitału w inwestycję, a tym samym naruszać zdolności kredytowej.

Do zalet wzięcia basenu lub jacuzzi w leasing należą też:

  • prosta procedura,
  • szeroka oferta: w leasing można wziąć każdy produkt Hydropool: basen, jacuzzi,
  • szybka decyzja – w LeaseLink zapada ona w 2 minuty,
  • niski próg zdolności kredytowej,
  • brak obniżenia zdolności kredytowej (ma ono miejsce w przypadku zakupów na raty),
  • optymalizacja podatków dla przedsiębiorców: biorąc basen w leasing, można wygodnie włączyć urządzenia w koszty.

Weź jacuzzi lub basen w leasing – instrukcja krok po kroku

Leasing w LeaseLink wyróżnia się wśród innych bardzo prostą i przejrzystą procedurą. Trwa ona w całości (od złożenia wniosku do przyznania leasingu) zaledwie 15 minut. Formalności w aplikacji LeaseLink zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Usługa jest całkowicie on-line, aktywna przez 24 h, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Nie musisz wysyłać pocztą żadnych wniosków i dokumentów.

Formalności dopełnisz w 7 prostych krokach:

1.    Wejdź na stronę z formularzem LeaseLink lub TUTAJ

2.    Wypełnij pole z zamówieniem

Wybierz przedmiot leasingu (np. minibasen SPA – jacuzzi lub Swim SPA z przeciwprądem wody), podaj kwotę netto i brutto oraz ilość przedmiotów. W razie potrzeby możesz w tym miejscu dodać kolejne urządzenia.

3.    Uzupełnij swoje dane

To czynność niezbędna w celu realizacji umowy leasingowej. Potrzebny będzie jedynie NIP, adres e-mail i nr telefonu.

4.    Zaznacz zgodę na kontakt i przesłanie informacji handlowej

Zaznaczenie ich jest niezbędne dla skorzystania z usługi.

5.    Zapoznaj się z przygotowaną dla Ciebie ofertą

Możesz ją zaakceptować bez zmian lub modyfikować szczegóły, dopasowując w konfiguratorze wariant okresów spłat czy też wysokość opłaty wstępnej.

6.    Zweryfikuj się – potwierdź swoje dane

W tym celu prześlij zwrotny przelew o wartości 1 zł i dostarcz podstawowe dane z dowodu osobistego. Od tej chwili odliczaj 120 sekund: po 2 minutach poznasz decyzję.

7.    Zapoznaj się  z umową leasingu, zaakceptuj ją i podpisz

W przypadku pożyczki leasingowej natychmiast po tym LeaseLink opłaci Twoje zakupy lub, jeśli korzystasz z leasingu operacyjnego, wyśle Ci kurierem umowę do podpisu. W tym przypadku płatność za zakupy LeaseLink uiści w ciągu kilku minut po podpisaniu przez Ciebie dokumentów w obecności kuriera.

Biorąc basen w leasing z LeaseLink, zrobisz to szybko, sprawnie i z wiarygodnym leasingodawcą. Z usług portalu korzysta już 25 tys. małych i średnich firm. Co więcej, transakcje za jej jego pomocą są dostępne już w przeszło 3 tysiącach sklepów internetowych i platform e-commerce) oraz w sieciach stacjonarnych. LeaseLink jako pierwsza marka z branży FinTech (nie będąc bankiem) zdobyła też w 2021 roku statuetkę Złotego Bankiera w kategorii Innowacja. Deszcz nagród spadł na LeaseLink również w 2018 roku, kiedy zdobył on:

  • nagrodę Wprost (The Best FinTech 2018),
  • tytuł Najbardziej innowacyjnego polskiego instrumentu płatniczego według CEDP – Central European Digital Payments,
  • Fintech Future 2018 (nagrodę redakcji Cashless.pl).

Jeśli rozważasz leasing urządzeń Hydropool, wejdź na stronę rejestracyjną leasingu w LeaseLink (bezpośrednio TUTAJ – gdzie znajdziesz formularz do wypełnienia) lub TUTAJ.  Nie masz czasu? Daj nam o tym znać. Wówczas załatwimy formalności za Ciebie.

Nasuwają Ci się dodatkowe pytania dotyczące leasingu i naszych produktów? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.