--> Co to jest Swim Spa? - Hydropool
jak korzystać z jacuzzi

Co to jest Swim Spa?

Poznaj innowacyjne baseny z przeciwprądem wody, dzięki którym stworzysz wymarzoną, całoroczną strefę rekreacji w domu, na tarasie lub w ogrodzie. Baw się, relaksuj i trenuj sporty wodne bez konieczności wychodzenia z domu – dzięki basenom Swim SPA marki Hydropool! Nasze produkty wyróżnia unikatowa technologia samooczyszczania Self-Cleaning, która pozwoli Ci cieszyć się zawsze czystą wodą i zaoszczędzi czas potrzebny na utrzymanie basenu w czystości!

Baseny Swim SPA – co je wyróżnia?

Baseny z przeciwprądem wody Hydropool to jedyne w swoim rodzaju całoroczne domowe urządzenia wodne, które dostępne są w wersji rekreacyjnej oraz wyczynowej – stworzone zarówno z myślą o miłośnikach błogiego relaksu w wodzie, jak i o tych, którzy regularnie trenują. Baseny z przeciwprądem pozwalają na pływanie w miejscu – dzięki wytwarzanej fali i oporowi, jaki stawia pływająca osoba.

Basen z przeciwprądem to szereg możliwości wypoczynkowych, sportowych i rekreacyjnych. Trenuj pływanie, bieganie, a nawet… wioślarstwo! Basen SPA doskonale sprawdzi się przy treningu aqua aerobic – dzięki programom treningowym Aquatic Cross Training. Baseny Swim SPA pozwolą Ci trenować nawet takie sporty jak boks wodny oraz surfing! To także wspaniały sposób na przyjemną wodną rekreację dla kobiet w ciąży oraz komfortowe i bezpieczne miejsce do nauki pływania dla dzieci.

basen z jacuzzi do ogrodu

Jedyna na świecie technologia samooczyszczania wody Self-Cleaning

Technologia Self-Cleaning to zawsze czysty basen przy minimalnym wysiłku z Twojej strony! Pozwala na filtracje 100% wody w basenie w zaledwie 40 minut, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze na utrzymanie basenu SPA w czystości.

Przynależność do prestiżowej grupy Jacuzzi Group®

Jesteśmy dumni z faktu, iż należymy do prestiżowej włoskiej grupy Jacuzzi Group®, która uznawana jest za swoisty wyznacznik jakości branży SPA. Innowacyjne patenty Hydropool zostały dostrzeżone przez prezesa Jacuzzi Group, Boba Rowana, który docenił ich nowatorstwo oraz wysoki poziom komfortu, higieny, bezpieczeństwa i oryginalnego designu.

Najbardziej energooszczędne baseny SPA na świecie!

Dzięki wykorzystaniu technologii termicznych stosowanych również przez NASA udało się nam stworzyć najbardziej energooszczędny na świecie system ogrzewania wody!

gogle pływackie

Gwarancja jakości Lidera Branży

Meadow Group to obecny na rynku od przeszło 20 lat wyłączny dystrybutor produktów kanadyjskiej marki Hydropool – cenionej od przeszło 40 lat! Wieloletnie doświadczenie i pozycja Lidera Branży zobowiązują nas do udzielania długich gwarancji na nasze produkty Swim SPA: od 3 lat na osprzęt do 10 lat na konstrukcję!

Design stworzony we współpracy z fizjoterapeutami

Ergonomiczne siedziska – projektowane przez fizjoterapeutów zapewniają pełne podparcie ciała i wyjątkowy komfort.

Pozytywna ocena użytkowników z 60 krajów na całym świecie

Jeśli chodzi o baseny z przeciwprądem, opinie naszych użytkowników znaczą dla nas naprawdę wiele! Cieszymy się, że nasze produkty docenili miłośnicy wodnej rekreacji z 60 krajów na świecie!

Jakie zalety mają baseny Swim SPA?

Poznaj nasze baseny z przeciwprądemopinie tysięcy użytkowników na całym świecie nie mogą być mylne! Sprawdź nasze niezwykle nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i kochających rekreację w wodzie. Dzięki basenom z przeciwprądem:

stworzysz prywatną strefę relaksu dla siebie i całej rodziny

możesz cieszyć się wodną rekreacją przez cały rok – nawet w środku zimy

zyskasz profesjonalne zaplecze do treningu

poprawisz kondycję fizyczną z programami Wellnes i/lub Aquatic Cross Training

dostosujesz prędkość nurtu (przeciwprądu) wody do swoich potrzeb

oszczędzisz czas i pieniądze na czyszczeniu basenu

Ciesz się swoim basenem!

Baseny Swim SPA mogą być montowane w ogrodzie, na tarasie oraz wewnątrz budynków. Sprawdzą się jako przydomowy basen kryty lub otwarty. Gwarancja Lidera Branży pozwala Ci bezawaryjnie cieszyć się z basenu przez długie lata!

Dowiedz się więcej o produktach Hydropool Swim SPA!

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Biuro i salon sprzedaży

Meadow Group Polska Sp. z o. o. Sp. K.
ul. Vogla 2, 02-963 Warszawa
biuro@meadowgroup.pl

Poniedziałek – Piątek 09:00-19:00
Sobota – 10:00-15:00

Nasi doradcy chętnie spotkają się z Państwem, żeby przy dobrej kawie porozmawiać szerzej o rozwiązaniach SPA, które oferujemy. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie.

Dział sprzedaży

Infolinia: + 48 782 788 620
+ 48 605 666 829
+ 48 605 666 928
+ 48 605 666 193
sprzedaż@meadowgroup.pl

Formularz kontaktowy

pole obowiązkowe

Napisz do nas, a nasz Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe