--> Poznaj Swim Spa - Hydropool

Poznaj Swim Spa!

Przydomowa strefa wodnego relaksu, profesjonalne miejsce do wyczynowego ćwiczenia sportów wodnych czy programy treningowe Aqua Aerobic – to tylko niektóre możliwości, jakie dają Ci baseny ogrodowe całoroczne Swim SPA! Odkryj ćwiczenia w basenie ogrodowym i ciesz się nieprzerwanie czystą wodą dzięki unikatowej technologii Self-Cleaning!

Odkryj możliwości, jakie daje Ci nasz basen!

TRENING PŁYWACKI I RELAKS W JEDNYM!

Technologia przeciwprądu Swim SPA pozwala nie tylko na pływanie rekreacyjne, ale także na profesjonalne uprawianie wyczynowych sportów wodnych – takich jak np. trening pływacki do thriatlonu, aqua aerobic czy boks wodny.

PROGRAMY DO ĆWICZEŃ

Zapewniają rekreację i przyjemną formę ruchu stworzoną przy współudziale profesjonalnych fizjoterapeutów. To doskonały sposób na relaks, odpoczynek, trening, a nawet rehabilitację bez konieczności wychodzenia z domu! Termoizolacja basenu pozwala na korzystanie z tych aktywności przez cały rok – nawet w środku zimy.

Zobacz i przekonaj się sam, ile radości może dać Ci basen ogrodowy całoroczny!

Unikatowa technologia oczyszczania wody Self-Cleaning

Filtracja basenu ogrodowego jeszcze nigdy nie była tak prosta i wydajna! Baseny Swim SPA to jedyne samooczyszczające urządzenia wodne na  świecie! System oczyszczania wody Self-Cleaning pozwala na przefiltrowanie 100% wody w imponującym czasie ok. 40 minut. Dzięki temu woda, w której pływasz, jest zawsze krystalicznie czysta! Basen ogrodowy z pokrywą i technologią samooczyszczania pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze na utrzymanie go w czystości.

Wyjątkowa Technologia powłoki termalnej HydroWise

Baseny ogrodowe całoroczne Swim SPA dostosowane są do warunków atmosferycznych kanadyjskich zim. Wszystko to dzięki powłoce termalnej opartej na technologii HydroWise, którą wykorzystuje także NASA do… ochrony astronautów przed temperaturą –273 stopni w przestrzeni kosmicznej. Najwyższej jakości termoizolacja basenu sprawia, że kąpiel w warunkach zimowych nie stanowi żadnego problemu!

ćwiczenia na basenie w ciąży

Programy Aquatic Cross Training

Tradycyjny trening znany z siłowni możesz teraz wykonać w domowym basenie! Ćwiczenia w basenie ogrodowym lub domowym Swim SPA wykorzystują opór wody: nie obciążają mięśni i stawów, za to doskonale wpływają na poprawę kondycji i świetne samopoczucie. Basen z przeciwprądem doskonale sprawdzi się jako miejsce do ćwiczeń Aqua Aerobic. Będzie również niezastąpionym miejscem do nauki pływania dla dzieci oraz sposobem na rekreację wodną dla kobiet w ciąży i osób starszych.

Technologia FORM® Swim Goggles

Ćwiczenia w basenie ogrodowym zamienią się w profesjonalny trening sportowy dzięki technologii FORM® Swim Goggles. Przy pomocy nowatorskich okularów pływackich możesz przez cały czas mieć pod kontrolą pomiary takie jak czas treningu, dystans czy liczbę spalonych kalorii.

baseny producent

Energooszczędność

Wykorzystanie technologii stosowanej przez NASA – potrójnej technologii izolacji – pozwala na niezwykle wydajne gospodarowanie ciepłem. Zastosowany koc termiczny pokryty folią lustrzaną odbija ciepło i kieruje je ponownie w stronę basenu. To innowacyjne rozwiązanie pozwoliło nam na stworzenie najbardziej energooszczędnych urządzeń wodnych na świecie!

basen z jacuzzi do ogrodu

Design, funkcjonalność i komfort

Unikatowa technologia basenu z przeciwprądem to połączenie relaksu z szerokimi możliwościami trenowania sportów wodnych. Nowoczesna niecka i mata antypoślizgowa zapewniają wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Każdy basen to obszerna przestrzeń do pływania o wymiarach nawet do ponad 5 metrów!

Skontaktuj się z nami

Biuro i salon sprzedaży

Meadow Group Polska Sp. z o. o. Sp. K.
ul. Vogla 2, 02-963 Warszawa
biuro@meadowgroup.pl

Poniedziałek – Piątek 09:00-19:00
Sobota – 10:00-15:00

Nasi doradcy chętnie spotkają się z Państwem, żeby przy dobrej kawie porozmawiać szerzej o rozwiązaniach SPA, które oferujemy. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie.

Dział sprzedaży

Infolinia: + 48 782 788 620
+ 48 605 666 829
+ 48 605 666 928
+ 48 605 666 193
sprzedaż@meadowgroup.pl

Formularz kontaktowy

pole obowiązkowe

Napisz do nas, a nasz Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe