--> Opcje dodatkowe - Hydropool

Opcje dodatkowe basenów z przeciwprądem

Poznaj w najdrobniejszych szczegółach nasze baseny z przeciwprądem wody i opcje, które oferujemy.

Spersonalizuj Twoje Swim SPA!

Cena każdego basenu uzależniona jest od rozmiaru oraz szeregu opcji dodatkowych, w których wyposażony jest każdy model. Wybierz basen ogrodowy oraz wyposażenie dodatkowe Twojej prywatnej strefy Swim Spa!

Daj się zaskoczyć nowoczesnej technologii, która sprawia, że każdy z naszych produktów zachwyci Cię funkcjonalnymi rozwiązaniami, luksusowym designem i najwyższej jakości wykończeniem.

Elektroniczny system regulacji przeciwprądu wody „AquaPro3 Control”

Wybierz  jedną z 10 prędkości fali i sprawdź swoje postępy w pływaniu! W pełni programowalny panel cyfrowy ułatwi Ci kontrolę nad nasileniem przeciwprądu wody!

schodki do basenu i jacuzzi

Najwyższej jakości obudowy oraz schodki

Starannie dopracowane detale wykończenia, trzy kolory obudów do wyboru oraz stabilne, czterostopniowe schodki zapewnią Ci komfort i doskonały styl aranżacji basenu.

Praktyczne pokrywy

Zabezpiecz basen za pomocą innowacyjnej pokrywy termoizolacyjnej HydroWise Heat Shield, pokrywy LiftCap, Rollaway Spa Cover lub pływającej folii termoizolacyjnej. Pokrywy zapewniają ochronę przed zanieczyszczeniami i wychładzaniem się wody.

Dodatkowe akcesoria aqua-fitness

Prywatna przestrzeń do treningu w basenie z przeciwprądem! Wymiary niektórych modeli pozwalają na wykorzystanie akcesoriów dodatkowych, takich jak zestaw wioseł Aqua-Rowing Kit,zestaw do ćwiczeń AquaFitness, zestaw do ćwiczeń BoxFitFitness iuchwyt do ćwiczeń ze stali nierdzewnej.

Hydroterapia

Wykorzystaj basen z przeciwprądem – wymiary niecki pozwalają na kilkuosobowe zabiegi hydroterapii (system kąpieli perełkowej Hydro-Flex Air Therapy) czy aromaterapii (system aromaterapii Dream Scents on Demand).

Okulary pływackie FORM® Swim Goggles

Innowacyjnym akcesorium dla osób trenujących pływanie są także nowatorskie, zaawansowane technologicznie okulary pływacie FORM® Swim Goggles, dzięki którym możesz przez cały czas mieć pod kontrolą parametry takie jak czas, dystans oraz liczbę spalonych kalorii.

Aplikacja iCommand do zdalnej kontroli Twojego SPA

Nowoczesna aplikacja na urządzenia mobilne pozwala na łatwe, szybkie i intuicyjne zarządzanie systemem samooczyszczania basenu w taki sposób, by czyszczenie było dostosowane do Twoich potrzeb i rytmu dnia. Zdalna kontrola Twojego Swim SPA pozwala na ustawienie opcji filtracji oraz temperatury, dzięki czemu Twój basen zawsze będzie czekał na Ciebie gotowy do użytku!

System aromaterapii Dream Scents on Demand

Rozbudź swoje zmysły i ciesz się niezwykłym doświadczeniem dzięki systemowi aromaterapii uruchamianemu zaledwie jednym przyciskiem! System uwalnia porcję olejków eterycznych wprost do Swim Spa, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle przyjemnym doznaniem zapachowym podczas kąpieli. Do wyboru wiele różnych zapachów olejków.

Jakie są wymiary basenów ogrodowych?

Wybierz produkt Swim SPA najlepiej dostosowany do ilości miejsca, jakim dysponujesz w domu lub ogrodzie. Wymiary basenów ogrodowych w naszej ofercie wahają się od 381 cm x 236 cm (najmniejsza wielkość niecki basenowej) aż do 574 cm x 236 cm (największa niecka).

Rozmiary basenów ogrodowych Hydropool dają Ci przestrzeń do pływania: od ponad dwóch do nawet niespełna 4 metrów! Co jeszcze oferują nasze baseny z przeciwprądem? Wymiary i rodzaj modelu określają także ilość miejsc siedzących z przeciwprądem. W poszczególnych modelach jest ich od 2 do aż 9!

Porównaj dostępne rozmiary basenów ogrodowych lub poproś o konsultację ekspercką – chętnie doradzimy Ci w wyborze!

Jaki jest koszt basenów z przeciwprądem?

Planujesz z swoim domu lub ogrodzie basen z przeciwprądem? Cena urządzenia uzależniona jest od wielkości oraz opcji dodatkowych, na które się zdecydujesz! Napisz do nas lub zamów szczegółową wycenę na naszej tronie – z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania o rozmiary basenów ogrodowych, ich funkcjonalności oraz ceny.

Odkryj nowy wymiar relaksu w prywatnej strefie Swim SPA!

Skontaktuj się z nami

Biuro i salon sprzedaży

Meadow Group Polska Sp. z o. o. Sp. K.
ul. Vogla 2, 02-963 Warszawa
biuro@meadowgroup.pl

Poniedziałek – Piątek 09:00-19:00
Sobota – 10:00-15:00

Nasi doradcy chętnie spotkają się z Państwem, żeby przy dobrej kawie porozmawiać szerzej o rozwiązaniach SPA, które oferujemy. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie.

Dział sprzedaży

Infolinia: + 48 782 788 620
+ 48 605 666 829
+ 48 605 666 928
+ 48 605 666 193
sprzedaż@meadowgroup.pl

Formularz kontaktowy

pole obowiązkowe

Napisz do nas, a nasz Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe