Strefa architekta *

Współpraca z architektami i projektantami wnętrz

Minibaseny SPA oraz baseny Swim SPA Hydropool projektowane są zarówno z myślą o budownictwie jednorodzinnym, jak i budynkach usługowych, np resortach SPA, klubach fitness czy hotelach. Przemyślany design naszych produktów pozwala dobrze wpisać się w charakter otoczenia i większości stylów wnętrzarskich i architektonicznych.

Profesjonalizm prosto z Kanady

Jako światowy lider w branży SPA, od ponad 20 lat służymy architektom pełnym wsparciem technicznym oraz merytorycznym. Nasz zespół odbył szkolenia z zakresu produkcji basenów SPA, ich montażu, serwisu i konserwacji w kanadyjskiej siedzibie firmy. Chętnie nawiążemy współpracę przy dużych inwestycjach oraz przy indywidualnych projektach – do każdego z nich podchodzimy z równie dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Współpracującym z nami architektom udostępnimy niezbędne materiały informacyjne oraz próbki materiałowe. Każdy budynek jest inny, dlatego do poszczególnych realizacji podchodzimy w indywidualny sposób. Głęboko wierzymy, że wspólnie możemy opracować rozwiązania, które przyniosą naszym odbiorcom radość i satysfakcję.

Zostaw swój adres mailowy i zyskaj pełen dostęp do Strefy Architekta.

Strefa architekta

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Jesteś architektem? Ta podstrona jest przeznaczona dla Ciebie. Podaj swój adres e-mail aby uzyskać dostęp.