Oferta promocyjna

Sprawdź najlepsze oferty promocyjne na wybrane modele jacuzzi oraz basenów SPA Hydropool. Wysoka jakość wykonania? Innowacyjność? Atrakcyjne ceny? Nie musisz wybierać! Skorzystaj z okazji – poczuj na własnej skórze zalety hydromasażu i pływania we własnym domu!

 • Oferta promocyjna

  2020 Serenity 6800 (6 miejsc)

  Minibasen SPA Serenity 6800 – odpoczynek dla wymagających. Jeśli jacuzzi z podstawowymi opcjami wydaje Ci się niewystarczające, zwróć uwagę na minibasen SPA Serenity 6800 z sześcioma siedziskami.

 • Oferta promocyjna

  16EX – przestrzeń do pływania + 2 miejsca

  Model wyposażony jest w siedziska do hydromasażu, zapewniające relaks po ciężkim dniu oraz dysze wodne, które znakomicie sprawdzą się podczas Twojego porannego treningu. Siedziska zostały wyposażone w ergonomicznie zaprojektowaną konfiguracje dysz.

 • Oferta promocyjna

  2020 Serenity 6600 (6 miejsc)

  Minibasen SPA Serenity 6600 – relaks we własnym ogrodzie. Nie musisz wyjeżdżać do SPA, by wypocząć. Minibasen SPA Serenity 6600 z sześcioma leżankami z powodzeniem zastąpi zatłoczone gorące źródła.

 • Oferta promocyjna

  2020 Serenity 5900 (5 miejsc)

  Jacuzzi S-5900  – domowa odnowa biologiczna. Wracając z pracy, marzysz o masażu? A może chcesz wypocząć z rodziną po całym tygodniu? 5-osobowe jacuzzi S-5900 marki Hydropool  zaprojektowane wspólnie z kanadyjskimi fizjoterapeutami spełni Twoje oczekiwania.

 • Oferta promocyjna

  2020 Serenity 4500 (4 miejsca)

  Serenity 4500 to 4-osobowy Minibasen SPA, w którym jedno z siedzisk to idealnie wyprofilowana leżanka.  Ta wanna z hydromasażem, zapewni Tobie i Twojej rodzinie niezapomniane wspólne chwile relaksu, jak i rewelacyjną hydroterapię dla całego ciała!

 • Oferta promocyjna

  2020 Serenity 5L Special Edition (5 miejsc)

  Minibasen SPA Serenity 5L – miejsce Twojego odpoczynku. Połóż się wygodnie i poczuj masaż bąbelków na swojej skórze. Minibasen z linii Serenity z pięcioma leżankami na pewno pozwoli Ci się zrelaksować.

 • Oferta promocyjna

  H-670 (6 miejsc)

  Jacuzzi H-670 – komfort i higiena w jednym. Twój dom jest zawsze pełen gości? Zdecyduj się na 6 osobowy minibasen SPA H-670 Hydropool. 

 • Oferta promocyjna

  AquaPlay FFP (family fun pool) – przestrzeń do pływania + 9 miejsc

  Basen Swim SPA FFP Aquaplay – baw się i ćwicz. Szukasz kompaktowego basenu, który łączy opcję pływania i hydromasażu? Doskonałym modelem będzie basen Swim SPA FFP Aquaplay z przeciwprądem, dziewięcioma miejscami i przestrzenią treningową.

 • Oferta promocyjna

  H-570 (5 miejsc)

  Jacuzzi H-570 – relaks pośród bąbelków. To wygodne jacuzzi H-570 z pięcioma miejscami, w tym jedną leżanką, sprawi, że wypoczniesz bez konieczności wyjazdu do zatłoczonego SPA.