Linia Self-Cleaning

Produkty z tej kategorii zaczynają się od 64.500 zł brutto

 • H-779 Platinum (7 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-779 Platinum – doskonałe na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-779 Platinum Hydropool stanie się gwiazdą każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Świetnie nadaje się również do ośrodków odnowy biologicznej.
 • H-728 Platinum (6 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-728 Platinum – idealne na spotkania w większym gronie. Szukasz większej wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-728 Platinum Hydropool będzie centralnym punktem każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzi się również w ośrodkach odnowy biologicznej.
 • H-679 Platinum (6 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-679 Platinum – doskonałe na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-679 Platinum Hydropool stanie się gwiazdą każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Świetnie nadaje się również do ośrodków odnowy biologicznej.
 • H-679 Gold (6 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-679 Gold – idealne na spotkania w większym gronie. Szukasz większej wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-679 Gold Hydropool będzie centralnym punktem każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzi się również w ośrodkach odnowy biologicznej.
 • H-655 Platinum (6 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-655 Platinum – doskonałe na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-655 Platinum Hydropool stanie się gwiazdą każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Świetnie nadaje się również do ośrodków odnowy biologicznej.
 • H-655 Gold (6 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-655 Gold – idealne na spotkania w większym gronie. Szukasz większej wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-655 Gold Hydropool będzie centralnym punktem każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzi się również w ośrodkach odnowy biologicznej.
 • H-579 Platinum (5 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-579 Platinum – świetne na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-579 Platinum Hydropool stanie się gwiazdą każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Doskonale nadaje się również do ośrodków odnowy biologicznej.
 • H-579 Gold (5 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-579 Gold – świetne na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-579 Gold Hydropool stanie się gwiazdą każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Doskonale nadaje się również do ośrodków odnowy biologicznej.
 • H-455 Platinum (4 miejsca)

  Nowość

  Jacuzzi H-455 Platinum – idealne do spotkań w większym gronie. Szukasz większego modelu wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-455 Platinum Hydropool będzie centralnym punktem każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzi się także w ośrodkach odnowy biologiczne.
 • H-455 Gold (4 miejsca)

  Nowość

  Jacuzzi H-455 Gold – doskonałe na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-455 Gold Hydropool stanie się atrakcją każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Świetnie sprawdzi się również w ośrodkach odnowy biologicznej.
 • H-379 (4 miejsca)

  Nowość

  Jacuzzi H-379 – idealne na zabawę w większym towarzystwie. Szukasz większego modelu wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-379 Hydropool będzie centralnym punktem każdej rodzinnej imprezy, czy to w domu, czy w ogrodzie. Doskonale nadaje się także do ośrodków odnowy biologicznej
 • H-970 (9 miejsc)

  Jacuzzi H-970 – frajda w większym gronie. Myślisz o większym modelu wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-970 Hydropool będzie gwiazdą każdej imprezy rodzinnej, zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Sprawdzi się ono również w ośrodku odnowy biologicznej.
 • H-790 (7 miejsc)

  Jacuzzi H-790 – odpoczynek dla wymagających. Ten rodzinny model wanny z hydromasażem posiada miejsca dla sześciu osób, z czego dwa to wygodne leżanki. W tym jacuzzi na pewno odpoczniesz!
 • H-770 (6 miejsc)

  Jacuzzi H-770 – luksus hydromasażu we własnym domu. Sześć wygodnych miejsc siedzących, jedna leżanka i 55 dysz masujących - jacuzzi H-770 to świetny wybór do większego pomieszczenia lub ogrodu.
 • H-720 (6 miejsc)

  Jacuzzi H-720 – domowa strefa wellness. Daj się skusić na hydromasaż całego ciała we własnym domu. Sześcioosobowe, wygodne jacuzzi H-720 będzie idealnym wyborem.
 • H-695 (6 miejsc)

  Jacuzzi H-695 – domowe SPA dla Ciebie i przyjaciół. Jeśli Twój dzień pracy bywa długi i bardzo aktywny, po godzinach na pewno docenisz hydromasaż. Sześcioosobowe jacuzzi H-695 jest dostępne w wersji z 35 lub 50 dyszami masującymi. Czas na pełne zanurzenie!