Basen domowy

Produkty z tej kategorii zaczynają się od 125.000 zł brutto

 • H-779 Platinum (7 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-779 Platinum – doskonałe na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-779 Platinum Hydropool stanie się gwiazdą każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Świetnie nadaje się również do ośrodków odnowy biologicznej.
 • H-728 Platinum (6 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-728 Platinum – idealne na spotkania w większym gronie. Szukasz większej wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-728 Platinum Hydropool będzie centralnym punktem każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzi się również w ośrodkach odnowy biologicznej.
 • H-679 Platinum (6 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-679 Platinum – doskonałe na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-679 Platinum Hydropool stanie się gwiazdą każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Świetnie nadaje się również do ośrodków odnowy biologicznej.
 • H-679 Gold (6 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-679 Gold – idealne na spotkania w większym gronie. Szukasz większej wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-679 Gold Hydropool będzie centralnym punktem każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzi się również w ośrodkach odnowy biologicznej.
 • H-655 Platinum (6 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-655 Platinum – doskonałe na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-655 Platinum Hydropool stanie się gwiazdą każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Świetnie nadaje się również do ośrodków odnowy biologicznej.
 • H-655 Gold (6 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-655 Gold – idealne na spotkania w większym gronie. Szukasz większej wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-655 Gold Hydropool będzie centralnym punktem każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzi się również w ośrodkach odnowy biologicznej.
 • H-579 Platinum (5 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-579 Platinum – świetne na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-579 Platinum Hydropool stanie się gwiazdą każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Doskonale nadaje się również do ośrodków odnowy biologicznej.
 • H-579 Gold (5 miejsc)

  Nowość

  Jacuzzi H-579 Gold – świetne na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-579 Gold Hydropool stanie się gwiazdą każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Doskonale nadaje się również do ośrodków odnowy biologicznej.
 • H-455 Platinum (4 miejsca)

  Nowość

  Jacuzzi H-455 Platinum – idealne do spotkań w większym gronie. Szukasz większego modelu wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-455 Platinum Hydropool będzie centralnym punktem każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzi się także w ośrodkach odnowy biologiczne.
 • H-455 Gold (4 miejsca)

  Nowość

  Jacuzzi H-455 Gold – doskonałe na spotkania w większym gronie. Myślisz o większej wannie z hydromasażem? Jacuzzi H-455 Gold Hydropool stanie się atrakcją każdej rodzinnej imprezy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Świetnie sprawdzi się również w ośrodkach odnowy biologicznej.
 • H-379 (4 miejsca)

  Nowość

  Jacuzzi H-379 – idealne na zabawę w większym towarzystwie. Szukasz większego modelu wanny z hydromasażem? Jacuzzi H-379 Hydropool będzie centralnym punktem każdej rodzinnej imprezy, czy to w domu, czy w ogrodzie. Doskonale nadaje się także do ośrodków odnowy biologicznej
 • Serenity 6900 (6 miejsc)

  Minibasen SPA Serenity 6900 – odpoczynek dla wymagających. Jeśli jacuzzi z podstawowymi opcjami wydaje Ci się niewystarczające, zwróć uwagę na minibasen SPA Serenity 6900 z sześcioma siedziskami w tym z jedną leżanką. 
 • Serenity 5900 LIMITED EDITION!

  Jacuzzi Serenity 5900 Limited Edition tylko teraz specjalna edycja model 5900 dla 5 osób.
 • Serenity 6800 LIMITED EDITION!

  Jacuzzi Serenity 6800 Limited Edition tylko teraz specjalna edycja model 6800 dla 6 osób.
 • 19EX – przestrzeń do pływania + 2 miejsca

  Basen Swim SPA AquaTrainer EX19 – kompaktowy i wielofunkcyjny. Nie musisz już wyjeżdżać do gorących źródeł, aby wypocząć - możesz je mieć we własnym domu. Wyczynowy basen Swim SPA EX19 z przeciwprądem i czterema siedziskami do masażu zadowoli szczególnie tych, którzy cenią sobie szeroki wybór wodnych aktywności.
 • 2020 Serenity 6800 (6 miejsc)

  Minibasen SPA Serenity 6800 – odpoczynek dla wymagających. Jeśli jacuzzi z podstawowymi opcjami wydaje Ci się niewystarczające, zwróć uwagę na minibasen SPA Serenity 6800 z sześcioma siedziskami.