hydropool

AquaTrainer, Aquafitness i hydromasażw Twoim domu lub ogrodzie!

Najnowsza generacja

Nowy wymiar efektywnego pływania - silny, równomierny i stały strumień wody, dzięki opatentowanym dyszom V-Twin Jets!

Bezpieczeństwo Twoich treningów, dzięki macie antypoślizgowej!

Design dopracowany w każdym calu!

Kontrolowanie swoich treningów, dzięki zegarkowi WaterWatch!

Wyjątkowa technologia oczyszczania wody!

Wyjątkowa technologia oczyszczania wody Self-Cleaning* to gwarancja „Bezpiecznej wody”.

Urządzenia Hydropool to jedyne takie samoczyszczące urządzenia na świecie.

System Self-Cleaninig filtruje 100% wody co 40-45 minut!

Niezależnie od tego, gdzie zainstalujesz swoje urządzenie, wewnątrz domu lub w ogrodzie, Twoje urządzenie da Ci możliwość na spędzanie wolnych chwil odpoczywając w swojej własnej strefie SPA.

Całoroczne urządzenia SPA

Swim SPA Hydropool to całoroczne urządzenia SPA, dostosowane do kanadyjskich zim.

NASA wykorzystuje tę samą technologię do ochrony astronautów przed temperaturą -273 stopni w przestrzeni kosmicznej, jaką Hydropool wykorzystuje w powłokach termicznych.

To najbardziej energooszczędne urządzenia na świecie, które zapewniają odpowiednią temperaturę przy minimalnym koszcie dziennego użytkowania.

Programy Aquatic Cross Training

Wspaniały sposób na przeniesienie tradycyjnego treningu z siłowni do Twojego domu czy ogrodu z dodatkowymi korzyściami treningu wodnego. To właśnie ćwiczenia o niskiej intensywności mają największy wpływ na Twoją formę. Ćwiczenia wykorzystujące opór wody w Swim SPA w mniejszym stopniu obciążają serce i stawy oraz wspomagają krążenie krwi w całym ciele.

hydropool

Opis basenu Swim Spa


Wszystkie baseny wyczynowe wyposażone są w REWOLUCYJNY SYSTEM OSOBISTEJ KONTROLI PŁYWANIA I TRENINGÓW AQUAPRO3 HYDROPOOL PERSONAL SWIM & TRAINING CONTROL. Jest to najnowsza generacja kontrolerów pływania w Swim SPA typu AquaTrainer Hydropool.

Kontrola AquaPro pozwala na dostosowanie prędkości na 10 rożnych poziomach. Panel kontrolera znajduje się w obszarze niecki na poziomie oczu i w zasięgu reki, aby zapewnić łatwy dostęp i sprawne monitorowanie wyników.

hydropool

Kiedy można go użyć?


Nie wymaga budowy dodatkowego zadaszenia, a dzięki innowacyjnemu systemowi termoizolacji koszty eksploatacji w porównaniu z basenem tradycyjnym są znacznie niższe.

Panel sterowania niezwykle prosty w obsłudze sam reguluje pracę pomp, temperaturę, oświetlenie oraz cykle filtracji, co pozwala korzystać z urządzenia w każdej chwili, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota.

Ciesz się i korzystaj z basenu przez cały rok!

Wypełnij dane i zapisz się już dziśna testowanie Aquatrainer Swim SPA

hydropool

Zegarek Water Watch daje Ci pełen wachlarz możliwości:

Pełna kontrola treningu
Pomiar pulsu
Własne cele treningowe
Historia treningów
Tryb PaceKeeper™

Inteligentne wibracje powiedzą Ci, kiedy przyśpieszyć lub zwolnić.

Licznik spalonych kalorii
Technologia Rotate&Tap™

Zaprojektowany w celu łatwego użycia w wodzie.

Aplikacja Swimmo

Rywalizuj z innymi, dziel się wynikami na social mediach!

hydropool

HydroClear PureWater System

HydroClear PureWater System  to wyjątkowe połączenie technologii ozonu (O3) i UV-C, które jest obecnie jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w pielęgnacji wody w urządzeniach typu baseny czy jacuzzi.

Większa efektywność odkażania i eliminowania bakterii

Mniejsze zużycie chloru /innych środków dezynfekcyjnych

Połączenie UV-C i Ozonu

hydropool

Jak to działa?

Ozon jest produkowany jako pierwszy, a następnie wystawiony na działanie promieni UV. Po ekspozycji na światło UV, O3 przekształca się w nadtlenek wodoru, który następnie przekształca się w rodniki hydroksylowe. Jako utleniacz, stwierdzono, że rodniki hydroksylowe są silniejsze niż nadtlenek wodoru lub ozon i znacznie silniejsze niż chlor. Jest to prawdziwa synergia, ponieważ całość jest większa niż suma jej części. Naukowcy przeprowadzili eksperyment, aby ustalić, czy użycie promieniowania UV i ozonu prowadzi do lepszej redukcji bakterii niż sam promieniowanie UV czy ozon. Naukowcy odkryli, że ilość UV i ozonu potrzebna do wykonania tego zadania była o wiele mniejsza, gdy są używane razem, niż gdy są używane samodzielnie.

Wypełnij dane i zapisz się już dziśna testowanie Aquatrainer Swim SPA

hydropool

Zobacz nasze realizacje