W dniach 16 – 18.09 hucznie pożegnaliśmy lato w Nowym Salonie Meadow Group na Vogla 2 w Warszawie!

Można było przetestować ekskluzywne i JEDYNE NA ŚWICIE MINIBASENY SPA Z SYSTEMEM SELF-CLEANING, jak również najwyższej klasy sprzęt Life Fitness z NAJBEZPIECZNIEJSZĄ DLA LUDZKICH STAWÓW TECHNOLOGIĄ NA ŚWIECIE!

O minibasenach oraz bieżniach pływackich marki Hydropool opowiadał sam Vice Prezes Hydropool, Lloyd Burden, który przyleciał do nas prosto z manufaktury w Kanadzie. Dzięki wizycie Lloyda, klienci, którzy zdecydowali się na zakup naszego sprzętu podczas Szampańskiego Weekendu, cieszyli się wyjątkowym rabatem prosto od producenta.

Sprzęt Life Fitness prezentował natomiast nasz gość z Top-Gym z Wrocławia, Wojciech Śmielak. Sprzęty okazały się być bardzo ciekawą atrakcją. Mieliśmy sporo ochotników do ich testowania.

Odwiedziła nas ikona polskiego fitnessu, Małgorzata Włodarczyk, przynosząc ze sobą mnóstwo pozytywnej energii i zarażając motywacją do sportu!

Tym razem poza kulisami popularnego programu TVN, weekendowy staż odbyła u nas zwyciężczyni Projekt Lady, Patrycja Wieja.

Wśród odwiedzających byli nasi przyjaciele z branży Wellness i Fitness oraz sporo przesympatycznych klientów. Nasi goście mogli skosztować szampana Moët & Chandon oraz najlepszych, hiszpańskich oliwek z First Class Food. Przez cały czas imprezy towarzyszyła nam także najsmaczniejsza woda w Polsce, Cisowianka Perlage.

Jeśli przegapili Państwo nasz event, zapraszamy na testowanie naszych sprzętów w innym terminie! Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszym Showroomie na Vogla 2.

Zapraszamy!

1. Zespół Meadow Group i Goście 1. Zespół Meadow Group i Patrycja Wieja

 

Moet&Chandon w minibasenie Hydropool (2)

Moet&Chandon w minibasenie Hydropool

moet&chandon z logo meadowgroup

nasi goście 2

nasi goście 4

nasi goście 5

nasi goście

nasie goście 3

Prezentacja Sprzętu LifeFitness 1

prezentacja sprzętu LifeFitness

Testowanie sprzętu LifeFitness

z. minibasen Hydropool nocą 1

z. minibasen Hydropool nocą 2

z. minibasen Hydropool nocą 3

z. minibasen Hydropool nocą