wymiary: 213cm x 213cm x 99,1cm

To już prawdziwa rodzinna frajda! Baw się, świętuj i rozkoszuj czasem spędzanym z bliskimi w rodzinnym modelu wanny SPA H-670!

Linia ekskluzywna wanien SPA to przede wszystkim wygoda, hydroterapia, technologia, relaks!

Wygoda – ergonomiczne siedziska, na każdym odpowiednia ilość dysz przeznaczona do różnego rodzaju hydromasażu.

Versa Massage to opatentowany przez Hydropool Industries  rodzaj masażu wodnego całego ciała począwszy od karku, poprzez barki, górną część kręgosłupa, dolną, a nawet masaż stóp!

Hydroterapia – to metoda leczenia bodźcowego za pomocą wody, ciśnienia i temperatury. Wanny z hydromasażem z linii Luxury mają możliwość nagrzania wody do nawet 40˚C! Każde siedzisko ma kontrolowane ciśnienie wody. W zależności od potrzeb możemy prowadzić terapię poprzez: kąpiel perełkową, kąpiel aromatyczną, masaż podwodny, natryski stałe czy ruchome.

Technologia – każda wanna SPA z linii ekskluzywnej to jedyne na świecie samooczyszczające minibaseny SPA!

Opatentowany system filtracji ciśnieniowej Self Clean Plus to: oczyszczanie dna, oczyszczanie powierzchni wody oraz przefiltrowywanie całej zawartości  wody w zaledwie 15 minut!

Double Thermal Loc – podwójny system termoizolacji wraz ze specjalną, twardą pokrywą o grubości 10 cm pozwala na utrzymanie pożądanej temperatury wody w minibasenie SPA w warunkach zewnętrznych.

Quick Drain – czyli automatyczne wypompowywanie wody, bez konieczności instalowania dodatkowych pomp oraz automatyczny dozownik chemii plasują wanny z hydromasażem z serii Luxury w kategorii urządzeń tzw. bezobsługowych!

Relaks – ciepła woda, silny masaż, zapach olejków eterycznych i schłodzony w pojemniku szampan (wbudowany w linii ekskluzywnej pojemnik na lód i szampana) mówią same za siebie…