wymiary: 203 x 203 x 94 cm

 

H-570 to najnowszy model minibasenu spa z hydromasażem z linii Luxury!

Pięcioosobowy model minibasenu SPA pozwoli korzystać z dobrodziejstw hydromasażu Tobie i całej Twojej rodzinie przez cały rok!

Linia ekskluzywna wanien SPA to przede wszystkim wygoda, hydroterapia, technologia i relaks!

Wygoda – ergonomiczne siedziska, na każdym odpowiednia ilość dysz przeznaczona do różnego rodzaju hydromasażu.

Versa Massage to opatentowany przez Hydropool Industries rodzaj masażu wodnego całego ciała począwszy od karku, poprzez barki, górną i dolną część kręgosłupa, aż do stóp!

Hydroterapia – to metoda leczenia bodźcowego za pomocą wody, ciśnienia i temperatury. Wanny z hydromasażem z linii Luxury mają możliwość nagrzania wody do nawet 40˚C!

Każde siedzisko ma kontrolowane ciśnienie wody. W zależności od potrzeb możemy prowadzić terapię poprzez: kąpiel perełkową, kąpiel aromatyczną, masaż podwodny, natryski stałe i ruchome.

Technologia – każda wanna SPA z linii ekskluzywnej to jedyne na świecie samooczyszczające minibaseny SPA!

Opatentowany system filtracji ciśnieniowej Self Clean Plus to: oczyszczanie dna, oczyszczanie powierzchni wody oraz przefiltrowywanie całej zawartości  wody w zaledwie 15 minut!

Double Thermal Loc – podwójny system termoizolacji wraz ze specjalną, twardą pokrywą o grubości 10 cm pozwala na utrzymanie pożądanej temperatury wody w minibasenie SPA w warunkach zewnętrznych.

Quick Drain – czyli automatyczne wypompowywanie wody, bez konieczności instalowania dodatkowych pomp oraz automatyczny dozownik chemii plasują wanny z hydromasażem z serii Luxury w kategorii urządzeń tzw. bezobsługowych!

Relaks – ciepła woda, silny masaż, zapach olejków eterycznych i schłodzony w pojemniku szampan (wbudowany w linii ekskluzywnej pojemnik na lód i szampana) mówią same za siebie…