wymiary: 191 x 201 x 94 cm

Rewolucyjny H-495! Instytut Thalassoterapii w Twoim domu lub ogrodzie!

Firma Hydropool wprowadziła nowy model wanny z hydromasażem. Stale wzrastająca liczba zapytań ze strony klientów indywidualnych skłoniła projektantów z Hydropool Labs. do opracowania modelu, który: byłby idealny rozmiarowo do nie zawsze dużych tarasów czy pokoi kąpielowych, miałby 2 miejsca leżące i 2 siedzące, masowałby „od stóp do głów”, i w końcu… był modelem rodzinnym! Tak powstała wanna SPA H-495!

Rodzinny model minibasenu SPA z kilkoma naprawdę nowymi rozwiązaniami!

Siedzisko „S-Shape„- innowacyjny koncept zastosowany tylko w modelu H-495!

Ergonomiczne siedzisko w kształcie litery S, na którym możemy doznawać pełnego masażu całego ciała! Ten nowy wzór został zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i dobrego samopoczucia w minimalnej przestrzeni. Głowa, barki a nawet uda, pośladki i łydki. Teraz całe nasze ciało poddane jest hydroterapii!

Volcano Jet – innowacyjne dysze masujące! Zainstalowany w wannie SPA H-495 pozwala wszystkim korzystającym cieszyć się z masażu ud, pośladków czy łydek! 

Volcano Jet to opatentowane dysze zaprojektowane wraz z grupą rehabilitantów specjalnie do głębokiego masażu włókien mięśniowych.  Optymalna siła hydromasażu zastąpi całodniowy pobyt w centrum Thalassoterapii!