Dziękujemy, że byliście z nami w Poznaniu!

Marzec 6, 2017

16831993_1374745705922148_8166972238038888975_n
Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA  w Poznaniu w dniach 2-4 marca 2017.
Wierzymy, że nasi doradcy odpowiedzieli na wszystkie nurtujące Państwa pytania i zainteresowali naszymi rozwiązaniami. Mamy nadzieję, że rozpoczęte rozmowy przerodzą się w projekty zakończone wspólnym sukcesem. Dziękujemy za ciekawe spotkania, rozmowy i wymianę cennych doświadczeń.
Nasi doradcy niebawem prześlą obiecane oferty, katalogi, pliki i zdjęcia.
W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zespół MEADOW Group

newsletter gardenia (2)

Perfekcyjny basen. Perfekcyjne pływanie.

Styczeń 9, 2017

Sprawdź jak wiele możliwości daje Twojej rodzinie Aquatrainer Swim SPA

„Bądź na fali”, czyli nasz nowy blog o tym, że tradycyjne baseny to przeszłość!

Październik 10, 2016

Projekt bez tytułu (1)

Witamy!

Dla tych z Państwa, którzy są w trakcie projektowania swoich domów, lub ogrodów, jak również dla tych, którzy chcieliby wprowadzić w nich jakieś dobre dla zdrowia i kondycji fizycznej zmiany, stworzyliśmy blog poświęcony basenom pływackim z przeciwprądem wody. Jesteśmy bowiem ekspertami w tej dziedzinie i pragniemy znaleźć ujście dla naszej pasji i ekscytacji tymi urządzeniami. Jednocześnie chcemy podzielić się z Państwem kilkoma faktami, potwierdzającymi naszą tezę, że tradycyjne baseny pływackie w domach lub ogrodach są passe 😉

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga oraz do rozmowy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

 

Szampański Weekend z Moët & Chandon na Vogla 2 – zapraszamy do galerii zdjęć!

Wrzesień 26, 2016

Moet&Chandon w minibasenie Hydropool

W dniach 16 – 18.09 hucznie pożegnaliśmy lato w Nowym Salonie Meadow Group na Vogla 2 w Warszawie!

Można było przetestować ekskluzywne i JEDYNE NA ŚWICIE MINIBASENY SPA Z SYSTEMEM SELF-CLEANING, jak również najwyższej klasy sprzęt Life Fitness z NAJBEZPIECZNIEJSZĄ DLA LUDZKICH STAWÓW TECHNOLOGIĄ NA ŚWIECIE!

O minibasenach oraz bieżniach pływackich marki Hydropool opowiadał sam Vice Prezes Hydropool, Lloyd Burden, który przyleciał do nas prosto z manufaktury w Kanadzie. Dzięki wizycie Lloyda, klienci, którzy zdecydowali się na zakup naszego sprzętu podczas Szampańskiego Weekendu, cieszyli się wyjątkowym rabatem prosto od producenta.

Sprzęt Life Fitness prezentował natomiast nasz gość z Top-Gym z Wrocławia, Wojciech Śmielak. Sprzęty okazały się być bardzo ciekawą atrakcją. Mieliśmy sporo ochotników do ich testowania.

Odwiedziła nas ikona polskiego fitnessu, Małgorzata Włodarczyk, przynosząc ze sobą mnóstwo pozytywnej energii i zarażając motywacją do sportu!

Tym razem poza kulisami popularnego programu TVN, weekendowy staż odbyła u nas zwyciężczyni Projekt Lady, Patrycja Wieja.

Wśród odwiedzających byli nasi przyjaciele z branży Wellness i Fitness oraz sporo przesympatycznych klientów. Nasi goście mogli skosztować szampana Moët & Chandon oraz najlepszych, hiszpańskich oliwek z First Class Food. Przez cały czas imprezy towarzyszyła nam także najsmaczniejsza woda w Polsce, Cisowianka Perlage.

Jeśli przegapili Państwo nasz event, zapraszamy na testowanie naszych sprzętów w innym terminie! Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszym Showroomie na Vogla 2.

Zapraszamy!

1. Zespół Meadow Group i Goście 1. Zespół Meadow Group i Patrycja Wieja

 

Moet&Chandon w minibasenie Hydropool (2)

Moet&Chandon w minibasenie Hydropool

moet&chandon z logo meadowgroup

nasi goście 2

nasi goście 4

nasi goście 5

nasi goście

nasie goście 3

Prezentacja Sprzętu LifeFitness 1

prezentacja sprzętu LifeFitness

Testowanie sprzętu LifeFitness

z. minibasen Hydropool nocą 1

z. minibasen Hydropool nocą 2

z. minibasen Hydropool nocą 3

z. minibasen Hydropool nocą

 

Szampański Weekend 16-18.09 ze Sky Poland!

Wrzesień 6, 2016

ZAPNIJ PASY! (2)

Szanowni Państwo,

decydując się na zakup jednego z naszych ekskluzywnych minibasenów SPA marki Hydropool lub sprzętu Life Fitness z linii premium podczas naszego hucznego Szampańskiego Weekendu w dniach 16 – 18.09 otrzymają Państwo od nas wyjątkowy prezent: niezapomniany lot widokowy nad Warszawą z firmą Sky Poland!

Dla tych, którzy wolą nieco bardziej „przyziemne” atrakcje mamy piękne upominki z szampanami Moët & Chandon!

To idealny moment aby przetestować nasze urządzenia i spełnić swoje marzenia o domowym SPA!

Zapraszamy!

16 – 18.09. SAVE THE DATE!

Sierpień 29, 2016

16 - 18.09 SAVE THE DATE (5)

Szanowni Państwo,

W dniach 16 – 18 września 2016 odbędzie się kolejna huczna impreza w nowym salonie Meadow Group na Vogla 2 w Warszawie. Zamierzamy hucznie pożegnać lato!

Na tę okazję przygotowaliśmy dla Państwa fantastyczne oferty! Przy zakupie jednego z naszych ekskluzywnych minibasenów SPA marki Hydropool lub sprzętu Life Fitness z linii premium otrzymają Państwo od nas wyjątkowy prezent: elegancką skrzynię z szampanami Moët & Chandon lub niezapomniany lot widokowy nad Warszawą ze Sky Poland!

Czyż nie jest to idealny moment, aby spełnić swoje marzenia o domowym SPA?

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia wkrótce!

Warto śledzić nasze wydarzenie i warto nas lubić! 😉

Zapraszamy!

Szampańska oferta do końca lata!

Sierpień 10, 2016

2016-07-28_10h03_13
Szanowni Państwo,
Z okazji otwarcia naszego nowego showroomu Meadow Group na Vogla 2 w Warszawie, poszerzenia naszej oferty o sprzęt marki Life Fitness i przede wszystkim z okazji lata, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę. Przy zakupie jednego z naszych wspaniałych minibasenów marki Hydropool lub sprzętu fitness z linii premium, otrzymają Państwo od nas wyjątkowy prezent: elegancką kolekcję szampanów Moët & Chandon.
 
To idealny czas, aby z pełną klasą uczcić spełnione marzenia o domowym SPA!
 
Czekamy na kontakt od Państwa, lub wizytę w naszym salonie!

Galeria zdjęć z wielkiego otwarcia nowego salonu Meadow Group na Vogla 2

Czerwiec 21, 2016

3

W dniach 17 – 19.06. zorganizowaliśmy wielkie otwarcie nowego salonu Meadow Group na Vogla 2 w Warszawie. Wydarzenie to było świetną okazją, aby przetestować trzy z wielu modeli naszych mini basenów SPA kanadyjskiej marki Hydropool, ale nie tylko. Prezentowaliśmy także piękne meble ogrodowe firmy House&more oraz sprzęt do fitnessu amerykańskiej marki LifeFitness, który dołączył do naszej stałej oferty i niebawem pojawi się na naszej stronie internetowej. Do klientów, którzy, podczas tego ekscytującego weekendu, zdecydowali się na zakup jednego z naszych mini basenów marki Hydropool trafi elegancki, wykonany z drewna orzechowego, WaterRower, zwany potocznie „Wioślarzem”, który harmonijnie komponuje się z wnętrzem każdego domu.

Podczas tych trzech dni odwiedziło nas sporo zaproszonych gości, jak i wielu przechodniów, których uwagę przykuł nasz nowy banner oraz ekskluzywne produkty Hydropool. W naszym showroom’ie pojawiły się także dwie ikony fitnessu oraz zdrowego stylu życia: Pani Mariola Bojarska Ferenc i Pani Małgorzata Włodarczyk, jak również dwóch projektantów mody, Łukasz Jemioł oraz Tomasz Ossoliński. Za odwiedziny dziękujemy też dziennikarzom czasopism: Living Room, Idealny Dom, Decoration & Design, Magazyn Fitness Biznes, Magazyn Strefa Trenera i Trainer.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!

nowy banner_hydropool_house&more 3

nowy banner_hydropool_house&more

nowy banner_hydropool_house&more 2

goście na otwarciu Meadow Group

Mariola Bojarska na otwarciu Meadow Group

Łukasz Jemioł na otwarciu Meadow Group 2

najmłodsi goście

LifeFitness w naszym salonie

Hydropool H695

Tort z okazji otwarcia

 

Catering

 

 

Wyjątkowa oferta: elegancki WaterRower („wioślarz”) w prezencie!

Czerwiec 13, 2016

LifeFitnessFB_poniedzialek

Z okazji rozpoczęcia naszej współpracy z firmą LifeFitness mamy dla Państwa wyjątkową ofertę! Przy zakupie jednego z naszych minibasenów SPA marki Hydropool podczas naszego wielkiego otwarcia otrzymają Państwo od nas WaterRower („wioślarz”) W PREZENCIE! Można będzie przetestować również inne urządzenia marki LifeFitness.

Śledźcie nasze wydarzenie na Facebook’u! Codziennie nowe niespodzianki! ZAPRASZAMY!

17-19.06 Wielkie otwarcie nowego salonu Meadow Group

Czerwiec 10, 2016

Prezentacja naszych minibasenów marki Hydropool oraz innych produktów SPA, WELLNESS i FITNESS, bardzo ciekawe oferty i inne atrakcje, które będziemy regularnie zdradzać w aktualnościach naszego wydarzenia 2016-05-25_11h12_38 ! Dołącz do nas.

aktualności_1

ZAPRASZAMY!!!!

Nowsze wpisy